Peter Kaineder dołącza do AmRest jako Dyrektor ds. Strategii
Peter Kaineder dołącza do AmRest jako Dyrektor ds. Strategii

Peter Kaineder dołącza do AmRest jako Dyrektor ds. Strategii

Peter Kaineder objął stanowisko Dyrektora ds. Strategii w AmRest. W Spółce będzie odpowiedzialny za fuzje i przejęcia oraz relacje inwestorskie.

Peter Kaineder ma 17-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej. Karierę rozpoczął w UniCredit CAIB, gdzie był częścią zespołu ds. inwestycji na rynkach wschodzących i m.in. uczestniczył w tworzeniu IPO spółki AmRest. Następnie, jako szef ds. kapitału rynków wschodzących w Kepler Cheuvreux, zbudował profesjonalny zespół oraz nawiązał partnerstwo biznesowe z UniCredit. Jego ostatnie doświadczenie obejmuje kierowanie działem akcji w Erste Bank oraz współzarządzanie biznesem wschodzących rynków w Berenberg Bank.
W trakcie swojej kariery, Peter Kaineder był zaangażowany w ponad 150 transakcji na rynku kapitałowym w Europie. Jego ogromne doświadczenie z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju spółki AmRest.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Peter Kaineder_2.jpg

grafika | 780 KB

Pobierz
Peter Kaineder_1.jpg

grafika | 587 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ramanurup Sen dołącza do AmRest jako Food Service President

Ramanurup Sen dołączył do Kadry Zarządzającej AmRest, obejmując stanowisko Food Service President. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie oraz rozwój międzynarodowych przedsięwzięć Grupy w obszarze żywności, w tym nadzór nad łańcuchem dostaw, produkcją, inwestycjami oraz rozwojem usług w tym zakresie.
Nowe technologie zmieniają obraz gastronomii     

Branża gastronomiczna jest w fazie dynamicznego rozwoju. Powstaje coraz więcej restauracji, debiutują nowe koncepty, ale przede wszystkim rozwija się rynek zamówień jedzenia on-line. W gastronomii rozpoczęła się nowa era, w której znaczącą rolę zaczynają odgrywać platformy cyfrowe i nowoczesne technologie.
300 kawiarni Starbucks w portfolio AmRest - wywiad

O rozwoju marki Starbucks w Polsce i Europie mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.
AmRest osiągnął wiążące porozumienie dotyczące przejęcia Sushi Shop, wiodącej sieci segmentu sushi w Europie

Madryt, 24 lipca 2018 r. AmRest Holdings SE (GPW: EAT), jeden z wiodących publicznie notowanych operatorów restauracyjnych w Europie ogłasza podpisanie wiążącego porozumienia celem przejęcia Sushi Shop – lidera segmentu sushi w Europie. Po sfinalizowaniu umowy AmRest posiadać będzie 100% udziałów przejmowanej firmy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.