Śniadanie CSR z firmą AmRest             
Kopiuj tekst
Śniadanie CSR z firmą AmRest             

Śniadanie CSR z firmą AmRest             

Śniadanie CSR z AmRest oraz Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

O budowaniu oraz wdrażaniu strategii CSR, projektach społecznych i współpracy międzysektorowej rozmawiali w czwartek, 30 listopada, reprezentanci organizacji pozarządowych i przedstawiciele firm, działających na terenie Wrocławia. Spotkanie „Śniadanie CSR” zorganizowane przez AmRest i Fundację Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu było okazją do dyskusji na temat zaangażowania biznesu w życie lokalnej rzeczywistości.  
Wydarzenie wspólnie zorganizowały firma AmRest oraz Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas spotkania o projektach CSR w firmie AmRest opowiadały Iwona Sarachman, Dyrektor ds. PR i Ewelina Jabłońska-Gryżenia, CSR Manager. Wykład wygłosił także Bartłomiej Świerczewski, Dyrektor Biura ds. Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Otoczenie spotkania nie było przypadkowe: placówka SIEMACHA Spot Wrocław w CH Magnolia Park jest innowacją społeczną zrealizowaną w partnerstwie: biznes (AmRest, Multi Poland) – NGO (Stowarzyszenie SIEMACHA) – samorząd (Miasto Wrocław). SIEMACHA Spot to nowoczesne miejsce rozwojowo-edukacyjne dla dzieci oraz młodzieży z Wrocławia i przykład owocnej współpracy międzysektorowej. 
Spotkania takie jak to pokazują, że wymiana doświadczeń to najlepszy sposób na rozwój wszystkich uczestników, zarówno dla biznesu, jak i organizacji pozarządowych. Kontakty zdobyte podczas takich dyskusji dają realne efekty w postaci nowych projektów i inicjatyw służących poprawie jakości życia w lokalnych społecznościach - mówi Stanisław Skórski, Prezes fundacji  Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.