Dynamiczny rozwój AmRest. Firma w czołówce pracodawców
Kopiuj tekst
Dynamiczny rozwój AmRest. Firma w czołówce pracodawców

Dynamiczny rozwój AmRest. Firma w czołówce pracodawców

Gazeta Finansowa opublikowała najnowszy ranking pracodawców w Polsce. Wśród tych najlepszych ponownie znalazła się firma AmRest – operator popularnych sieci restauracji, m.in. Pizza Hut, KFC czy kawiarni Starbucks. Tym razem w czołowej dziesiątce. O jej wyniku zdecydowała m.in. skala biznesu oraz wiążące się z tym nieograniczone możliwości rozwoju dla pracowników.

AmRest jest obecnie największą spółką w Europie Środkowo - Wschodniej, która odpowiada za rozwój znanych marek gastronomicznych. Od kilku lat spółka konsekwentnie rozszerza skalę swojego działania - tylko w ciągu ostatniego roku powiększyła swój biznes aż o połowę. Ten sukces nie byłby możliwy bez inwestycji w umiejętności pracowników, stanowiących podstawowy filar w strategii firmy.
Celem AmRest na najbliższe lata jest podwojenie biznesu. Kluczem do zrealizowania tak ambitnego założenia są nasi pracownicy. To ich stawiamy na pierwszym miejscu, oferując nieograniczone możliwości rozwoju, w tym szereg specjalnie przygotowanych programów szkoleniowych, które mają przygotować pracowników do objęcia wysokich stanowisk w organizacji. Cieszymy się, że nasza unikalna kultura i to, jakie warunki pracy tworzymy naszym pracownikom zostały docenione. Miejsce wśród dziesięciu najlepszych pracodawców to dla nas wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszej pracy - mówi Oksana Staniszewska, Chief People Officer w AmRest
Nowa definicja kariery

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, a także międzynarodową skalę jej działania, definicja kariery w AmRest nabrała nowego znaczenia. To w dużej mierze sam pracownik decyduje, jak będzie przebiegać jego ścieżka kariery wewnątrz organizacji. Portfolio spółki pozwala realizować się na wielu płaszczyznach, w różnych działach, pracując przy tym dla jednych z najpopularniejszych marek na świecie.
Dążymy do tego, aby AmRest był miejscem pracy pełnym radości. Radość oznacza dla nas między innymi możliwość rozwoju. Nie zamykamy się więc w określonych rolach czy stanowiskach. Wręcz przeciwnie – jesteśmy otwarci na inicjatywę pracowników, zmianę funkcji, dodatkowe odpowiedzialności, pracę za granicę i oferujemy przy tym pakiet wsparcia. Nasza wiara w to, że „Wszystko jest możliwe” odnajduje w tym aspekcie swoje urzeczywistnienie - podsumowuje Oksana Staniszewska
Sukcesy na wielu polach

Pozycja AmRest w czołowej dziesiątce polskich pracodawców jest przypieczętowaniem wielu sukcesów w obszarze Employer Brandingu, które firma odnosi w ostatnim czasie. Między innymi w tym roku KFC zostało wyróżnione w konkursie Employer Branding Excellence Awards za wewnętrzną kampanię wizerunkową. Z kolei marka Burger King może pochwalić się nagrodą za najlepsze materiały rekrutacyjne. Docenieni zostali także przedstawicieli firmy – Henry McGovern, założyciel AmRest, otrzymał tytuł CEO Marzeń w konkursie „Bohater HR”, a Oksana Staniszewska, Chief People Officer, była nominowana w konkursie o tytuł „ Szef HR roku”.
Powiązane artykuły
Ramanurup Sen dołącza do AmRest jako Food Service President

Ramanurup Sen dołączył do Kadry Zarządzającej AmRest, obejmując stanowisko Food Service President. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie oraz rozwój międzynarodowych przedsięwzięć Grupy w obszarze żywności, w tym nadzór nad łańcuchem dostaw, produkcją, inwestycjami oraz rozwojem usług w tym zakresie.
Nowe technologie zmieniają obraz gastronomii     

Branża gastronomiczna jest w fazie dynamicznego rozwoju. Powstaje coraz więcej restauracji, debiutują nowe koncepty, ale przede wszystkim rozwija się rynek zamówień jedzenia on-line. W gastronomii rozpoczęła się nowa era, w której znaczącą rolę zaczynają odgrywać platformy cyfrowe i nowoczesne technologie.
300 kawiarni Starbucks w portfolio AmRest - wywiad

O rozwoju marki Starbucks w Polsce i Europie mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.
AmRest osiągnął wiążące porozumienie dotyczące przejęcia Sushi Shop, wiodącej sieci segmentu sushi w Europie

Madryt, 24 lipca 2018 r. AmRest Holdings SE (GPW: EAT), jeden z wiodących publicznie notowanych operatorów restauracyjnych w Europie ogłasza podpisanie wiążącego porozumienia celem przejęcia Sushi Shop – lidera segmentu sushi w Europie. Po sfinalizowaniu umowy AmRest posiadać będzie 100% udziałów przejmowanej firmy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.