Fun at work Summit 2018                                        
Fun at work Summit 2018                                        

Konferencja

Fun at work Summit 2018                                        

HRM Institute i AmRest zapraszają na pierwszą edycję konferencji Fun at work Summit, która odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie. AmRest jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Czy radość w pracy ma znaczenie? Czy Polacy potrafią cieszyć się w pracy? Czy radość przekłada się na większe zaangażowanie, motywację, efektywność i kreatywność? Między na te oraz inne pytania odpowiedzą specjaliści z zakresu budowania wizerunku pracodawcy i tworzenia kultury organizacji.

Swoim doświadczeniem podzielą się m.in. : Henrik Mærsk (keynote speaker z Norwegii), Anna Macnar (HRM Institute), Oksana Staniszewska (AmRest), Katarzyna Zadrożna (AmRest), Rahim Blak (click community). Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane wyniki trwającego właśnie pierwszego polskiego badania dotyczącego znaczenia radości w pracy dla pracowników.
Rejestracja i szczegółowy program konferencji na stronie:  www.funatwork.pl.
Powiązane artykuły
Ramanurup Sen dołącza do AmRest jako Food Service President

Ramanurup Sen dołączył do Kadry Zarządzającej AmRest, obejmując stanowisko Food Service President. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie oraz rozwój międzynarodowych przedsięwzięć Grupy w obszarze żywności, w tym nadzór nad łańcuchem dostaw, produkcją, inwestycjami oraz rozwojem usług w tym zakresie.
Nowe technologie zmieniają obraz gastronomii     

Branża gastronomiczna jest w fazie dynamicznego rozwoju. Powstaje coraz więcej restauracji, debiutują nowe koncepty, ale przede wszystkim rozwija się rynek zamówień jedzenia on-line. W gastronomii rozpoczęła się nowa era, w której znaczącą rolę zaczynają odgrywać platformy cyfrowe i nowoczesne technologie.
300 kawiarni Starbucks w portfolio AmRest - wywiad

O rozwoju marki Starbucks w Polsce i Europie mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.
AmRest osiągnął wiążące porozumienie dotyczące przejęcia Sushi Shop, wiodącej sieci segmentu sushi w Europie

Madryt, 24 lipca 2018 r. AmRest Holdings SE (GPW: EAT), jeden z wiodących publicznie notowanych operatorów restauracyjnych w Europie ogłasza podpisanie wiążącego porozumienia celem przejęcia Sushi Shop – lidera segmentu sushi w Europie. Po sfinalizowaniu umowy AmRest posiadać będzie 100% udziałów przejmowanej firmy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.