Ekspansja nowego formatu Pizza Hut Dine In
Kopiuj tekst

Ekspansja nowego formatu Pizza Hut Dine In

Mija rok, odkąd w warszawskiej Arkadii ruszył pierwszy lokal Pizza Hut w nowej odsłonie. Od debiutu w połowie 2017 roku, otwartych zostało w sumie pięć restauracji tego konceptu w największych galeriach handlowych w Warszawie m.in. w Złotych Tarasach i Galerii Północnej. W ostatnich tygodniach do portfolio marki dołączył lokal w gdańskim Forum Gdańsk, a już wkrótce otwarta ma zostać restauracja w Katowicach.

AmRest konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku gastronomicznym, dynamicznie rozwijając segment pizzerii poprzez jedną z największych marek w portfolio – Pizza Hut. Rocznie firma otwiera ok. 20 nowych restauracji tej sieci. W ramach marki AmRest prowadzi w Polsce 110 lokali w kilku formatach: Pizza Hut Express, koncept oferujący świeżą pizzę przygotowywaną w 5 minut, Pizza Hut Delivery –restauracje z gwarancją dostawy w ok. pół godziny, Pizza Hut Dine In, czyli tradycyjny model Pizza Hut z obsługą kelnerską oraz nową odsłonę formatu Dine In z odświeżonym designem, rozszerzoną ofertą produktową oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie obsługi.
Najnowszy koncept marki wyróżnia się nowoczesnym i funkcjonalnym wystrojem: centralne miejsce zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką lokalu jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizze przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Wnętrze, poprzez zastosowanie naturalnych kolorów i faktur oraz zróżnicowanego, ciepłego oświetlenia, utrzymuje nowoczesny charakter, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej atmosfery. Lokal został podzielony na strefy odpowiednie dla różnych potrzeb Gości: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, ustronne stoliki dla par i kameralne miejsca dla klientów biznesowych.
Restauracja Pizza Hut w CH Arkadia 

Restauracja Pizza Hut w CH Arkadia 

Przez rok rozwijaliśmy koncept w Warszawie, mając na względzie kluczowe lokalizacje: Arkadię, Złote Tarasy, Galerię Północną, Centrum Handlowe M1 Marki i Aleje Jerozolimskie. Sukces, jaki osiągnęliśmy w stolicy udowodnia, że nowy format ma bardzo duży potencjał do rozwoju. W maju otworzyliśmy pierwszą restaurację w Trójmieście, a w planach mamy następne otwarcia m.in. w Katowicach 

Agata Cieślak, Brand Manager Pizza Hut Dine In

W odpowiedzi na aktualne trendy oraz oczekiwania Gości, marka stworzyła wyjątkowy format restauracji, których najważniejszym aspektem jest tzw. Pizza Theater: otwarta kuchnia i piec kamienny w centralnym miejscu. Dzięki temu Goście mogą obserwować cały proces powstawania swoich posiłków. Pizze przygotowuje wyspecjalizowany w tym kucharz tzw. pizzamaster, który efektownie rozciąga ciasto m.in. poprzez podrzucanie. W Pizza Hut stosowany jest sos pomidorowy z pomidorów pelati, plastry sera mozzarella w kulce, a wyjątkowe dodatki stanową rozpływający się w ustach ser camembert czy pikantne salami Ventricina. Pizze dekorowane są świeżą bazylią, rukolą lub szpinakiem.
Wyjątkowe oblicze Pizzy Hut będzie systematycznie wdrażane na polski rynek. Najbliższe otwarcie odbędzie się w katowickiej Galerii Libero. 
PH_Product.jpg

Cały artykuł "Ekspansja nowego formatu Pizza Hut Dine In" dostępny w czerwcowym wydaniu magazynu Shopping Center Poland Magazine. 

Powiązane artykuły
AmRest przejmuje sieć Telepizza w Polsce. Spółka liderem w segmencie pizzy w regionie

Madryt, Hiszpania, 26 lipca 2018, AmRest (WSE: EAT), jeden z wiodących publicznie notowanych operatorów restauracyjnych w Europie, ogłasza podpisanie w dniu 26 lipca 2018 umowy Zakupu - Sprzedaży ("SPA") z TELE PIZZA, S.A.U., celem przejęcia sieci Telepizza w Polsce. W wyniku transakcji AmRest nabędzie 36 restauracji własnych i jednocześnie zostanie operatorem 71 lokali franczyzowych Telepizza.
AmRest wprowadza markę Starbucks do Serbii

AmRest Holdings SE (“AmRest”) (WSE: EAT), największa publicznie notowana spółka restauracyjna w Europie Środkowej ogłasza plan wejścia marki Starbucks na rynek serbski. Pierwsza kawiarnia w Serbii zostanie otwarta w Belgradzie.
AmRest rozwinie sieć Burger King w Czechach i na Słowacji

AmRest ogłasza podpisanie umów z Burger King Europe GmbH dotyczących prawa do wyłącznego rozwoju marki Burger King w Czechach oraz na Słowacji. W obu krajach Spółka planuje otworzyć łącznie ponad 50 nowych restauracji.
Debiut marki blue frog w Polsce                            

Wrocław, Polska, 18 października 2017, AmRest (WSE: EAT), największa notowana na giełdzie spółka prowadząca sieci restauracji w Europie Środkowej ogłasza otwarcie pierwszej restauracji blue frog w Polsce. Tym samym AmRest umacnia swoją pozycję na polskim rynku gastronomicznym, na którym zarządza już pięcioma markami z segmentu Quick Service i Casual Dining Restaurants.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.