AmRest w konkursie „Raporty Społeczne” – głosowanie internautów trwa!
Kopiuj tekst
AmRest w konkursie „Raporty Społeczne” – głosowanie internautów trwa!

AmRest w konkursie „Raporty Społeczne” – głosowanie internautów trwa!

Pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju AmRest bierze udział w najważniejszym konkursie na raporty społeczne w Polsce! Rywalizujemy z prawie 50 publikacjami największych firm i organizacji. 

Głosowanie odbywa się poprzez stronę www.raportyspoleczne.pl.
W formularzu należy wybrać 3 publikacje, wpisać swój adres e-mail oraz określić grupę interesariuszy, do której należymy. Na koniec trzeba potwierdzić udział w głosowaniu poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail. Wówczas głos zostanie zapisany w systemie.

Głosowanie internautów trwa do 17 września - pokażmy, że razem możemy więcej!

W Konkursie „Raporty Społeczne” oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych. Do tegorocznej edycji zgłoszono 49 publikacji (48 firm i organizacji), co stanowi rekord w dwunastoletniej historii Konkursu. 
Raport Zrównoważonego Rozwoju AmRest to pierwsza publikacja Spółki dotycząca społecznej odpowiedzialności biznesu. W Raporcie firma przedstawia zagadnienia związane z kwestiami społecznymi i pracowniczymi, łańcuchem dostaw, środowiskiem, prawami człowieka oraz ładem korporacyjnym. Raport został przygotowany zgodnie z międzynarodowym standardem GRI i normą ISO 26000. 
RS_Banner2018_zaglosuj_1500x500.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.